Utrudnienia na Warsztatowej. Nowe objazdy

Pruszków

Ważna informacja dla kierowców. Przebudowa ul. Warsztatowej w Pruszkowie wchodzi w kolejny etap. Drogowcy dziś zamykają kolejny fragment drogi. Zmieniają się objazdy.

Prace związane z budową kanalizacji w ciągu ul. 3 Maja oraz remont ul. Warsztatowej wchodzi w kolejną fazę. Kierowcy muszą się jednak przygotować na kolejne utrudnienia. Drogowcy przenoszą się z robotami na ul. Warsztatową, a to oznacza kolejne zamknięcia i zmiany w organizacji ruchu.

– Od najbliższego poniedziałku 3 lipca rusza dwuetapowa przebudowa ulic Warsztatowej i 3 Maja. Pierwszy z etapów to budowa kanalizacji sanitarnej przy ulicy 3 Maja z wyłączeniem skrzyżowania z ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. W kolejnym zrealizowana zostanie przebudowa i rozbudowa ulicy Warsztatowej, wtedy wymienione zostaną również chodniki i krawężniki – informuje Powiat Pruszkowski zarządca ul. Warsztatowej.

Nowa organizacja ruchu nie będzie jednak wprowadzona na długo. Kolejne zmiany kierowców czekają już 24 lipca. Jak długo trzeba się będzie zmagać z utrudnieniami w ruchu. – Koniec inwestycji zaplanowany jest na 21 listopada 2017 roku, a całkowity koszt wyniesie ponad milion złotych – zaznacza pruszkowskie starostwo.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.