Usuwanie awarii potrwa do piątku

Region

MPWiK pracuje nad usunięciem awarii magistrali wodociągowej w Al. Jerozolimskich. Naprawa może potrwać do piątku.

W Alejach Jerozolimskich dla ruchu samochodowego ponownie dostępny jest lewy pas jezdni biegnącej w kierunku Pruszkowa, która rano w wyniku awarii została zalana. – W miejscu uszkodzenia magistrali trwają intensywne prace zmierzające do jak najszybszego usunięcia awarii, co według najnowszych szacunków powinno nastąpić do wczesnych godzin porannych w piątek 14 sierpnia – informuje MPWiK.

Prace są utrudnione, ponieważ uszkodzenie nastąpiło w spodniej części wodociągu. Twa pogłębianie wykopu w miejscu awarii, a pracownicy MPWiK dokładają wszelkich starań, by utrudnienia związane z brakiem wody skrócić do niezbędnego minimum. – Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności – podkreślają wodociągowcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 17

17 odpowiedzi na “Usuwanie awarii potrwa do piątku”

 1. Dziadosto pisze:

  Dlaje brak wody w PSM, co za dziadostwo

 2. toJuzJestKoniec pisze:

  w ciągu roku były trzy przerwy. Jedna planowana, która miała zapobiec awariom w przyszłości… Ta pogarda do ludzi… Może zamiast wydawać kase na głupoty i 40 pełnomocnika prezydenta miasta zainwestować w WODĘ dla ludzi – to chyba ważniejsze, niż wydumane problemy. Za to powinni polecieć osoby związane z zarządzaniem. Jakby cały MPWiK zaczął pluć do rur miast nam w twarz to by woda była zawsze. Oj Rafciu nie przynosi szczęście. Albo nas gówno zalewa albo nic nie ma.

 3. Miś pisze:

  Przecież w zeszłym roku był remont magistrali żeby nie było awarii i co? Jak zwykle co roku, w upał wody nie ma.

 4. dzioli pisze:

  Ciekawe ile to jeszcze potrwa? Jest prawie 8 w piatek. Większość pracujacych obywateli juz wstala i jedzie do pracy. Cześć zasiada do „home office” a informacji o aktualnym stanie rzeczy brak… Prosba o wyrozumialosc i cierpliwość? Ja prosze tylko o odrobinę szacunku do obywateli….

 5. ...smieszne pisze:

  Wode doliczą nam do liczników? przecież komuś w koszta trzeba wpisac ..

 6. Mieszkaniec pisze:

  Mamy piatek gdzie ta woda !!!!!!!!

 7. Anonim pisze:

  Piątek, godzina średnioranna – wody brak. Szkoda, że państwo dziennikarstwo jest nastawione głównie na opisywanie meczu PO-PiS, szkoda (z wyjątkiem WPR-u, trzeba to sprawiedliwie, a nawet z szacunkiem przyznać) , że tak rzadko zajmują się sprawami czysto społecznymi; szkoda, że nie opiszą, ile czasu minęło od zgłoszenia awarii do wejścia ekipy na jej teren, jak przebiegały prace naprawcze… itd., itp…

 8. Gość pisze:

  I gdzie jest ta woda, bo nie w krainie

 9. Mamy dość pisze:

  Wyrozumiałość, dla kogo ? Nie można zmodernizować magistrali bo podobno ma iść tunel do CPK ….

 10. zgred pisze:

  Hurmem na glinianki. Tylko usta zamykać coby kału nie łykać.

  • Wilku Starszy pisze:

   Piastoskim smierdziuchom to nie przeszkadza! Heja pobrać 500+,kupic dużo taniego alko i garbata droga inwestycyjna na pruszkowski park! Buahahaha!!!

  • mmmkkkk pisze:

   Przed 19 przyjechali na glinianki, przybysze z  wschodu i się myli.

  • Ja pisze:

   No i znowu te glinianki. Chyba sobie jednak daruję w tym roku. Co chwilę jakiś konentarz. O to chodzi? Zniechęcić celowo? Treści powinny być cenzurowane.

   • xDD pisze:

    >cenzura
    sam sobie kaganiec załóż

   • Dr.Huckenbush pisze:

    Pojedź, zobacz, sam ocenisz jak to wszystko wygląda. Glinianki są fajne, ale obecnie w miejscu gdzie jest kąpielisko jest więcej ludzi niż we Władysławowie na plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły