Usłyszał dodatkowe 24 zarzuty za kradzieże z włamaniem

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci rozwikłali sprawę bezprawnego korzystania z karty paliwowej. Okazało się, że korzystał z niej mężczyzna, który aktualnie obywa karę za inne występki. Teraz mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty.

Grodziscy policjanci otrzymali informacje, że ktoś bezprawnie korzystał z firmowej karty paliwowej. Funkcjonariusze szybko ustalili, w których miejscach wykorzystywana była karta do zakupu paliwa. Po analizie zapisów monitoringu z siedmiu stacji paliw udało im się wytypować sprawcę. 36-letni mężczyzna doprowadził do strat w wysokości prawie 12 tys. złotych.

Szybko okazało się, że 36-letni mężczyzna podejrzany o bezprawne korzystanie z karty paliwowej, na swoim koncie miał również inne przewinienia. Aktualnie podejrzany odbywa karę za inne czyny. Teraz usłyszał jeszcze kolejne 24 zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie za swoje zachowanie w warunkach recydywy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Usłyszał dodatkowe 24 zarzuty za kradzieże z włamaniem”

  1. Lotos pisze:

    Sprytny gość, nagrodę powinien dostać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły