Urząd i biblioteka przejdą termomodernizację

Podkowa Leśna

Podkowiański magistrat rozpoczął poszukiwania firmy, która zajmie się termomodernizacją dwóch budynków. Chodzi o gmach urzędu miasta przy ul. Akacjowej oraz siedzibę Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Błońskiej.

W ramach prac w budynku urzędu zostanie wykonane docieplenie podłogi, stropów i dachu. To jednak nie koniec. Wszystkie okna w budynku zostaną wymienione na nowe. Dodatkowo w ramach zadania przewidziane jest zaadaptowanie łazienki na parterze budynku na potrzeby osób niepełnosprawnych. Dodatkowo wykonana zostanie elewacji budynku wraz z drobnymi naprawami. 

A jakie roboty zostaną wykonane w budynku biblioteki? Tu również przewidziano docieplenie podłogi parteru i wymianę okien. Dodatkowo docieplone zostaną również ściany przy gruncie, posadzka balkonu oraz dach. To jednak nie wszystko. Na budynku biblioteki zamontowane zostaną również ogniwa fotowoltaiczne.

Jeśli w pierwszym przetargu uda się wybrać wykonawcę to wszystkie prace mają zostać wykonane do 10 sierpnia tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.