Uruchomiono drugi Pumptrack

Podkowa Leśna

Dobra wiadomość dla amatorów sportów ekstremalnych. W Podkowie Leśnej uruchomiono drugi pumptrack.

To był idealny prezent na Mikołajki dla najmłodszych mieszkańców Podkowy Leśnej i okolic. W niedzielę 6 grudnia uruchomiono drugi pumptrack. Obiekt przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci. Z pumptracka chętnie korzysta również młodzież. Sportowy tor goszczą przede wszystkim amatorzy wszelkiej aktywności uwielbiający ruch na świeżym powietrzu.

Dzieci i młodzież z Podkowy Leśnej i okolic chętnie odwiedzają strefę pumptrack od momentu jej otwarcia. Okazało się, że zainteresowanie obiektem było tak duże, że niezbędne było utworzenie drugiego sportowego toru. Urząd miasta ogłosił przetarg na budowę drugiego pumptracka. Drugi obiekt, przynajmniej w założeniu, miał służyć najmłodszym mieszkańcom Podkowy Leśnej i okolic.

Drugi pumptrack powstał obok istniejącego toru. Uruchomiono także tor skilltrack z 8 urządzeniami służącymi do nauki balansu.

Na terenie wokół toru zamontowano miedzy innymi ławki oraz kosze na śmieci.

Tor pumptrackowy ulokowany jest przy ulicy Brwinowskiej 30 w Podkowie Leśnej.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Uruchomiono drugi Pumptrack”

  1. nauczyciel pisze:

    A komu to potrzebne? Łatwo o wypadek. Siedzieć w domu i sie uczyć a nie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły