Urodziny lodziarni a’Morello w Pruszkowie oraz w Brwinowie![KONKURS-WYNIKI]

Art. Sponsorowany

Minął już rok odkąd lodziarnie a'Morello otworzyły swoje gościnne drzwi dla mieszkańców Pruszkowa i Brwinowa. Oba te miejsca słyną z doskonałych lodów własnej produkcji, ale nie tylko. W ofercie można znaleźć znaczenie więcej.

Lodziarnie a’Morello mieszczą się w Pruszkowie przy ulicy Polnej 16, w miłym i spokojnym miejscu oraz w Brwinowie przy ulicy Rynek 4. Od samego początku ideą tych lodziarni jest dostarczenie jak najlepszej jakości produktów, w przystępnej cenie i w tak doskonałych smakach jak to tylko możliwe.

Specjalnością a’Morello są lody produkowane w pruszkowskiej lodziarni według własnych, oryginalnych receptur. Lody sporządzane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Produkcja lodów jest sztuką, więc każdy składnik i każdy jego gram ma znaczenie! W lodach z a’Morello nie ma kompromisów – tworzone są z prawdziwej śmietany, owoców, czekolady, orzechów i wielu innych produktów, zawsze najwyższej jakości.

Inspiracją do tworzenia nowych smaków są również Klienci, którzy dzielą się swoimi pomysłami podczas Festiwalów Smaków organizowanych cyklicznie w lodziarniach a’Morello, W najbliższym czasie realizując pomysły Klientów, których wyobraźnia sięga bardzo daleko, produkowane będą nowe lody o nazwach: Sebciowe, Śmieszny Zenek czy Leśny Ludzik.

Lodziarne a’Morello wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów mają w swojej ofercie również bogaty wybór ciast, ciasteczek, rurek nadziewanych świeżą bitą śmietaną oraz tortów.

W a’Morello można również napić się aromatycznej kawy, prawdziwych herbat, smoothie czy lemoniady. Czy piliście specjalność z Wysp Kanaryjskich – kawę leche leche? W a’Morello możecie jej skosztować. A może macie ochotę na gofry bąbelkowe z lodami? PYCHOTA !!!! Zapraszamy!

KONKURS
Z okazji jubileuszu a’Morello dla czytelników portalu www.WPR24.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 10 voucherów na trzy dowolnie wybrane kulki lodów. Co zrobić, by wygrać? Zasady są proste. Należy wysłać maile pod adres konkurs@wpr24.pl w poniedziałek, 15 lipca o godz. 11.00. Wygrywa pierwszych 10 osób, których maile dotrą na skrzynkę mailową jako pierwsze. W tytule maila należy wpisać „Jubileusz lodziarni a’Morello”, a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.

! WYNIKI KONKURSU !

W konkursie zwyciężyły następujące osoby:
1. Jolanta Stańczyk
2. Dominika Znajdek
3. Marta Zwolińska
4. Marcin Olszak
5. Estella Ostrowska
6. Piotr Świtaj
7. Piotr Deres
8. Janusz Wrzosek
9. Sylwia Pręcikowska
10. Anna Maria

Informacje o odbiorze wysyłamy mailem. Zwycięzcom gratulujemy! Tym co się nie udało, zapraszamy do śledzenia kolejnych konkursów 🙂

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.