Uratowali dziewczynę, która straciła przytomność

Grodzisk Maz.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek w toalecie dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim. Młoda dziewczyna straciła przytomność. Na szczęście pomoc przyszła szybko.

Strażnicy miejscy z Grodziska Mazowieckiego otrzymali zawiadomienie o nieprzytomnej kobiecie, która znajdowała się w toalecie budynku dworca PKP. Na miejsce wysłano patrol. Na miejscu zastano dwie młode dziewczyny, z czego jedna była nieprzytomna.

– Funkcjonariusze od razu przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Na miejsce zdarzenia zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Dzięki przeprowadzonym czynnościom ratowniczym udało się ocucić kobietę na tyle aby można było z nią utrzymywać kontakt. Do czasu przybycia pogotowia ratunkowego, strażnicy monitorowali czynności życiowe poszkodowanej, która została zabrana do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – informują grodziscy strażnicy.

Przeprowadzenie szybkiej akcji ratunkowej nie byłoby możliwe gdyby nie właściwa postawa mieszkańca Grodziska Mazowieckiego.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Uratowali dziewczynę, która straciła przytomność”

 1. zen pisze:

  Tja a w Pruszkowie strażnicy krawężników miejskich tylko wezwania sypią za złe parkowanie niczym innym się nie zajmują…

  • Grabarz pisze:

   Wystarczy parkować zgodnie z przepisami, a nie jak u łojca na polu. Tylko tyle i aż tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły