Umowa na tężnie podpisana

Nadarzyn

Władze gminy Nadarzyn podpisały umowę na budowę tężni. Instalacja ma pojawić się w Pastweniku obok placu zabaw.

Tężnie solankowe mają właściwości lecznicze, a także spełniają rolę filtra powietrza. Tężnia solankowa nazywana również inhalatornią solankową to strefa odpoczynku. W miejscu tym w sposób naturalny powstaje solny aerozol podobny do tego znad brzegu morza. Wspiera on leczenie chorób dróg oddechowych i wpływa pozytywnie nie tylko na układ oddechowy, ale i na ciało

Swoje tężnie mają już Piastów czy Pruszków. Teraz czas na Nadarzyn. Władze gminy Nadarzyn podpisały już umowę z firmą, która zajmie się budową tężni. — Umowa z wykonawcą już podpisana, do końca roku na terenie naszej gminy powstanie tężnia solankowa. Rozpoczęły się prace projektowe. Inwestycja zostanie zlokalizowana na Pastewniku obok placu zabaw, przy ulicy Słonecznej – informują władze Nadarzyna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.