Ulica Rekreacyjna w Granicy do przebudowy

Michałowice

Urząd Gminy Michałowice opublikował ogłoszenie o zamówieniu na przebudowę ul. Rekreacyjnej w Granicy.

Ulica Rekreacyjna położona jest w Granicy. Biegnie przy Zespole Szkół i Gminnym Ośrodku Sportu i łączy ul. Główną z ul. Pruszkowską. Modernizacją zostanie objęty 400-metrony odcinek od projektowanego ronda w ul. Pruszkowskiej do ul. Nowogranickiej. Przebudowywany odcinek będzie wyposażony także w nową sieć wodociągową oraz sieć kanalizacji sanitarnej. Do zadań wykonawcy będzie należał demontaż istniejącej nawierzchni, wykonanie kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego, wykonanie nawierzchni jezdni, zjazdów, progów zwalniających z kostki betonowej. Ulica zyska nowe oznakowanie poziome i pionowe oraz ścieżkę rowerową z betonu asfaltowego i chodniki z kostki betonowej. Zieleń wokół niej będzie uporządkowana i wyprofilowana. Wykonawcy mają czas na składanie ofert do 6 sierpnia. Przewidywany czas na realizację zamówienia to 120 dni.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Ulica Rekreacyjna w Granicy do przebudowy”

  1. Wójt pisze:

    Uhmmm, to w takim razie który urzędnik wyleci z roboty? Ten, który „patronował” budowie zakończonej rok temu, czy ten, który „patronuje” przebudowie nowozbudowanej drogi? A może to ten sam osobnik? No to już wiemy o co chodzi……

  2. none pisze:

    Dopiero co oddali do użytku i już przebudowują? Ale może to i dobrze, może poprawią nieprzepisowe progi zwalniające oraz błędne oznakowanie pionowe, bo kierowcy jeżdżą tam pod prąd. Chodnik w sumie też by się przydał, ale obecnie istniejąca DDR też dobrze spełnia to zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły