Ulgowe przejazdy pociągami KM

Region

Firmy i instytucje, które chcą zapewnić swoim pracownikom w przyszłym roku możliwość dojazdu pociągami Kolei Mazowieckich, mogą skorzystać ze specjalnej zniżki. Spółka oferuje wszystkim pracodawcom, którzy jednorazowo wykupią dla pracowników co najmniej 20 uprawnień, 33-procentową ulgę przy przejazdach wszystkimi pociągami KM.

Ulga dotyczy biletów jednorazowych, strefowych czasowych oraz okresowych (odcinkowych imiennych i strefowych imiennych). Prawo do korzystania z ulgi będzie poświadczała legitymacja ważna przez cały 2011 rok.

Cena sprzedaży jednego uprawnienia do ulgi 33% przy przejazdach pociągami Kolei Mazowieckich w 2011 roku wynosi 350 zł brutto.

Jeśli pracodawca wykupi uprawnienia na okres krótszy niż rok, wówczas cena jednego uprawnienia zostanie pomniejszona proporcjonalnie do liczby miesięcy pozostałych do wykorzystania terminu ważności legitymacji.

Prawo do ulgi będą miały osoby zatrudnione przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w wymiarze co najmniej pół etatu.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 47 37 664 lub 47 38 711.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.