Ul. Skorupki w Piastowie przejdzie przebudowę

Piastów

Na początku lipca piastowski urząd ogłosił przetarg na przebudowę ul. Skorupki. 6 września wyłoniono wykonawcę.

Do wykonania zadania pod nazwą „Modernizacja ul. Skorupki od ul. Piłsudskiego do ul. Wojska Polskiego” zgłosiło się trzech wykonawców. Zadanie to przewidywało przebudowę ulicy wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Droga zyska nową nawierzchnię oraz oświetlenie oraz inne elementy.

Wykonawcy, którzy zgłosili się do przetargu to Zakład Usług Terenowych Budowlanych i Porządkowych MARGOT Małgorzata Szymańska w spadku, z Warszawy – z kwotą ponad 1,3 mln zł, firma INSTAL-NIKA sp. z o.o., sp. k. z Warszawy – z kwotą prawie 2 mln zł. oraz Wiesław Bugajczyk BUD-BRUK Zakład Robót Drogowych z Pruszkowa – z kwotą ponad 1,5 mln zł.

Urząd Miasta Piastowa poinformował, że kwota, jaką zamierza wydać na inwestycję to 1 mln 290 tys. zł. Ostatecznie za najkorzystniejszą ofertę uznano tę od firmy MARGOT z Warszawy. Oferta spełniła podstawowe wymagania magistratu i była najkorzystniejsza jeśli chodzi o bilans ceny i okresu gwarancji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Ul. Skorupki w Piastowie przejdzie przebudowę”

  1. Dr. Huckenbush pisze:

    Żbikowska też jest w, tragicznym stanie, z dziura około pół metra na pół metra, która często zalana jest wodą. I jeśli ktoś nie jest mieszkańcem to o niej nie wie. Droga stanowi dojazd do Kościoła, Szkoły nr 4, Osiedla mieszkaniowego i dogodny dojazd do Dzielnicy Bąki w Pruszkowie.

  2. Realista pisze:

    Wysockiego i Kujawska to ruchliwe połączenie z Warszawską – najwidoczniej nikt z rządzących tu nie mieszka, bo nawierzchnia pamięta rok 1980 i dla zwykłych szaraków nic nie trzeba zmieniać.

  3. WPR pisze:

    A na Sowinskiego/Krakowska dziura, że można schować koło od traktora 😂😂😂😂😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły