Ul. Piotra Wysockiego w Piastowie w nowej odsłonie

Piastów

Na horyzoncie kolejna przebudowa ulicy. Tym razem modernizację przejdzie piastowska ul. P. Wysockiego. Urząd Miasta Piastowa ogłosił przetarg.

Przebudowana zostanie jedynie część ul. P. Wysockiego. Dokładnie chodzi o około 300-metrowy odcinek między ul. Piłsudskiego a Al. Wojska Polskiego.

Ulica zyska przede wszystkim nową nawierzchnię z kostki betonowej – w miejsce starej, dziurawej nawierzchni asfaltowej. Dodatkowo pojawi się nowe oświetlenie, oznakowanie pionowe i poziome oraz kanalizacja deszczowa. Wykonawca będzie musiał zadbać także o to, by studzienki rewizyjne, kratki ciekowe czy pokrywy studni kablowych były na równi z nową nawierzchnią. Ponadto na ulicy znajdą się nowe nasadzenia oraz trawniki.

Na zgłoszenia od wykonawców piastowski urząd czeka do 18 maja. Po podpisaniu umowy, wykonawca ma 90 dni na realizację zamówienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Ul. Piotra Wysockiego w Piastowie w nowej odsłonie”

  1. Anonim pisze:

    Kostka nie wytrzyma ruchu dostawców do biedronki i ościennych sklepów

  2. Lumo pisze:

    A co z miejscami parkingowymi ?????

  3. vvv pisze:

    Kto będzie wykonawcą? Czy firma która remontowała Ks.Skorupki? 😀 Ciekawie będą wyglądać nasadzenia i trawniki na ulicy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły