Ukrainiec prowadził pod wpływem alkoholu

Region

Funkcjonariusze straży miejskiej w poniedziałek zatrzymali do kontroli obywatela Ukrainy, który pod wpływem alkoholu kierował samochodem.

W poniedziałek kilka minut przed godziną osiemnastą funkcjonariusze straży miejskiej patrolowali okolice parku Mazowsze. Mundurowi na ulicy Kowalskiego zauważyli dziwnie jadący samochód marki fiat doblo. Strażnicy postanowili sprawdzić, co jest przyczyną specyficznego stylu jazdy.

Podczas kontroli okazało się, że kierowcą fiata jest 41-letni obywatel Ukrainy, Yaroslaw K.  Strażnicy ustalili tożsamość mężczyzny na podstawie oświadczenia, ponieważ zatrzymany nie posiadał przy sobie dokumentów. Na miejsce został wezwany również patrol policji. 41-latek został poddany badaniu alkomatem. Okazało się, że Ukrainiec ma prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna został przewieziony do pruszkowskiej komendy. Dalsze postępowanie w jego sprawie będzie prowadzone przez funkcjonariuszy policji.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.