Ukradli, ale wpadli

Grodzisk Maz.

Radość trójki złodziei nie trwała zbyt długo. Grodziscy policjanci szybko ujęli trzy osoby, które były odpowiedzialne za dokonanie kradzieży w jednej z aptek.

Okres przedświąteczny to czas robienia zakupów i zastanawiania się nad tym, co kupić najbliższym pod choinkę. Nie wszyscy mają takie dylematy. Okazuje się, że można wejść do sklepu, wziąć towar i wyjść. Bez płacenia. Na taki pomysł wpadła kobieta i dwóch towarzyszących jej mężczyzn.

Trzy osoby postanowiły ukraść kosmetyki z jednej z aptek w Grodzisku Mazowieckim. Weszli do środka, opróżnili półki i uciekli. Policja po otrzymaniu zgłoszenia przyjechała na miejsce zdarzenia i ustaliła rysopisy złodziei. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania i szybko je zakończyli. Kilka ulic dalej zauważyli osoby pasujące do rysopisów.

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które dokonały rabunku w aptece. Znaleziono przy nich również skradzione produkty. Piotr W., Arkadiusz D. i Marta J. to osoby powyżej trzydziestego roku życia. Cała trójka usłyszała zarzut wspólnego dokonania kradzieży, wszyscy przyznali się do winy. Okazało się, że Arkadiusz D. ma na sumieniu więcej wybryków. W tym przypadku również nie ominie go kara.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.