Ukradli 224 palety warte 7 tys. zł

Michałowice

Do kradzieży doszło na terenie jednej z firm w gminie Michałowice. Policjanci zatrzymali trzech nieuczciwych pracowników.

Sprawa ma swój początek we wrześniu, gdy do komisariatu w Michałowicach wpłynęło zgłoszenie o kradzieży palet z terenu firmy. Zniknęły 224 palety o wartości ponad 7 tys. zł. Ustalenia policjantów pozwoliły na zatrzymanie trzech mężczyzn w wieku 47, 41 i 37 lat. To pracownicy firmy, z której skradziono palety.

– Cała trójka została zatrzymana kilka dni temu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów kradzieży i zarzutów poświadczenia nieprawdy w dokumentacji magazynowej – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali karze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Ukradli 224 palety warte 7 tys. zł”

 1. mła pisze:

  To chyba ze złota te palety były

 2. osss pisze:

  ukradli więcej.

 3. Somsiad z pasata pisze:

  Gang Olsena

 4. jereremi pisze:

  paleta kosztuje około 13 złotych,można dostać za darmo albo kupić na portalach,224 x 13 złotych,to daje około 3.000 złotych,ktoś przesadził

  • Jaro pisze:

   Paleta euro kosztuje 20-21zł sprzedaz na skupie. Fakt faktem to i tak nie daje 7k ale firma moze liczyc sobie po cenie za jaka kupila te palety.

 5. Wacek pisze:

  Chciał bym przeczytać jakiej karze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły