Ukradł samochód szefa

Grodzisk Maz.

Andrzej R. pokłócił się ze swoim szefem, żeby zrobić mu na złość zabrał jego samochód. Sprawa trafiła na policję...

Policjanci z grodziskiej komendy otrzymali informacje o kradzieży chryslera z jednej z posesji w Milanówku. Samochód policjanci znaleźli w sąsiednim powiecie wraz ze „złodziejem”. Okazało się, że auto zabrał 26-letni pracownik poszkodowanego. W trakcie policyjnych ustaleń wyszło na jaw, że mężczyźni się pokłócili. 

Andrzej R. przyznał, że zabrał auto, ponieważ chciał zrobić na złość swojemu szefowi. Mężczyzna usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia samochodu i przyznał się do tego przestępstwa. – Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze grzywny. Popełniony przez niego czyn zagrożony jest   karą nawet 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.