Ujęci z narkotykami

Region

Raszyńscy policjanci zatrzymali dwoje młodych ludzi, którzy mieli przy sobie środki odurzające: marihuanę, amfetaminę i haszysz – informuje Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

W piątek ok. godz. 18.30 policjanci pojechali do jednego z mieszkań, aby przesłuchać mieszkańca. W jednym z pokojów, w którym zamieszkiwała Magdalena B., policjanci znaleźli dwa foliowe woreczki. Zawierały substancje, co do których policjanci mieli podejrzenia, że są to narkotyki. Magdalena B. przyznała, że te środki to amfetamina i haszysz należące do niej.

Patryk Z. wpadł podczas rutynowej kontroli. Uwadze policjantów nie umknęło, że 18-latek usiłował coś wyrzucił. Okazało się, że to torebka z suszem roślinnym. Patryk Z. twierdził, że nie należy ona do niego i nie wie, skąd się wzięła.

Magdalena B. jak i Patryk Z. trafili do komisariatu w Raszynie. Tam wykonano testy potwierdzające przypuszczenia policjantów. Młodzi ludzie usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im do trzech lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.