Uczta Uliczna po raz kolejny w Grodzisku Mazowieckim

Art. Sponsorowany

Nie lada gratka szykuje się dla miłośników food trucków. W Grodzisku Mazowieckim szykuje się aż trzydniowa Uczta Uliczna! Dacie radę spróbować wszystkich dań?

Wielka uczta odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia. Na parkingu przy Centrum Kultury zostanie stworzona specjalna food trackowa sterefa. Co w niej znajdziecie? Na wszystkich czekać będzie prawdziwa śmietanka polskiej areny street foodowej z kuchniami z całego świata. Organizatrorzy zadbają również o strefę food cort, gdzie przy wygodnych ławo-stołach będzie można sbez przeszkód smakować pysznych dań z budów. Na spragnionych w strefie zero będą czekać stoiska z lemoniadą i piwem, oczywiście bezalkoholowym. Najmłodsi smakosze nie będą natomiast narzekać na nudę. Dla nich przygotowane będą stoiska z zabawkami, dmuchańce a wesołe zabawy będą wymyślać animatorzy.

Organizatorzy zadbają o całkowitą dezynfekcję na terenie food court. Zamówienia będzie można składać na miejscu jak i na wynos. Zapewnione zostaną bezpieczne odstępy między ławostołami oraz między food truckami i zostanie zorganizowana kolejka do food trucków. Możliwa płatność kartą.

Jesteście ciekawi jakich dań będzie można skosztować z food tracków? Uchylamy nieco rąbka tajemnicy.

W ParaPierogania znajdziecie smakowite pierożki, ale w wydaniu chińskim. Gotowane na parze pierożki z przepysznym i nadzieniami mięsnymi i warzywnymi. Aż ślinka cieknie. Burger Chef to bus, którego nie może zabraknąć na Uczcie Ulicznej. Klasyczne burgery z najlepszą wołowiną i pysznymi dodatkami. Wypas w najlepszym wydaniu! Bus Hot-Dog Premium serwuje hot dogi w zupełnie nowym wydaniu. Dzisiaj hot-dog to porządna bagietka z solidna mięsną i ociekającą smacznym tłuszczykiem kiełbachą i furą dodatków. Jeśli jesteście fanami kurczaka to koniecznie odwiedźcie Kurnik. Na miłośników kuchni meksykańskiej czekać będzie bus Sowa Zwija. Koniecznie spróbujcie pyszności z Japan Udon, skosztujcie węgierskiego Langos, czy chrupiących tostów z Stosuj Nas! Na koniec nie może zabraknąć deseru w hiszpańskim stylu, czyli Złotych Paluchów Churros.

Gdzie: Parking przy Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki (ul. Spółdzielcza/Kościuszki)
Kiedy: 21-23 sierpnia
Piątek 14.00 – 22.00
Sobota 12.00 – 22.00
Niedziela 12.00 – 20.00

Dołączcie również do naszego wydarzenia na Facbooku. Znajdziecie je tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.