Trzech pasjonatów sportu z Nadarzyna

Nadarzyn

Przez lata promowali kulturę fizyczną w Nadarzynie. Bogdan Lewandowski, Witold Siwiec i Dariusz Zwoliński zostali laureatami piątej edycji programu Pasjonat Sportowej Polski.

Odebrać nagrodę w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie to szczególna chwila dla każdego, kto jest związany ze sportem. Przez lata Bogdan Lewandowski, Witold Siwiec i Dariusz Zwoliński zapracowali na tę chwilę. Wychowali wielu zawodników, upowszechniali kulturę fizyczną, a często stanowili wsparcie dla młodych osób.

Rola trenera w sporcie jest niezwykle ważna. Z jednej strony musi być on wychowawcą, z drugiej dobrym psychologiem. – Kolosalną radość sprawia mi możliwość pracy z dziećmi i młodzieżą. Największym docenieniem dla mnie jest to, że zawodnicy pamiętają, dzwonią, przyjeżdżają, czasami proszą o pomoc. Jestem dumny, gdy ktoś podkreśla ciężką pracę wykonaną w Nadarzynie i jej efekty. Cieszę się z otrzymanego wyróżnienia. Gala Sportowa Polska była niezwykle przyjemną imprezą – wyjaśnia Dariusz Zwoliński, trener GLKS Nadarzyn.

Wyróżnienia dla szkoleniowców to także świadectwo wystawione samorządom, które tworzą odpowiednie warunki do rozwoju sportu. Warto wspomnieć, że wyróżnienie Pasjonat Sportowej Polski przyznaje kapituła, w składzie: Andrzej Supron, Przemysław Babiarz i Rafał Brzozowski, w ramach programu „budujemy Sportową Polskę”. 

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.