Trzech mężczyzn odpowie za kradzież whisky

Grodzisk Maz.

W grodziskich sklepach doszło do kradzieży alkoholi. Policjanci zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn.

Kilka dni temu w Grodzisku Mazowieckim w jednym ze sklepów doszło do kradzieży alkoholi. Policjanci rozpoczęli śledztwo w sprawie przestępstwa. – Kryminalni kilka dni później wytypowali osoby podejrzane. Funkcjonariusze szybko ustalili miejsca przebywania trzech mężczyzn z sąsiednich powiatów i pojechali ich zatrzymać. Jednego dnia do policyjnych celi trafił 24-latek i 26-latek. Następnego dnia dołączył do nich 28-letni kolega – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Policjanci uzyskali w rejestrze informację, na temat poszukiwania 26-latka przez prokuraturę – dodaje.

Niebawem okazało się, że wielbiciele trunków byli podejrzani o popełnienie kolejnego przestępstwa. – Dalsze śledztwo w tej sprawie wykazało, że tego samego dnia oprócz kradzieży kilku butelek whisky w jednym z punktów handlowych, ci sami mężczyźni ukradli alkohole także w innym grodziskim sklepie. Klienta, który wyszedł z placówki nie płacąc za towar zauważył pracownik ochrony, który wybiegł za złodziejem. Z jego zgłoszenia wynikało, że 26-latek, który miał przy sobie zabrane butelki próbował uderzyć go jedną z nich – wskazuje rzecznik. – Mężczyźnie nie udało się zapobiec kradzieży i sprawca uciekł – dodaje.

Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty kradzieży. Policjanci postawili 26-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Za kradzież rozbójniczą grozi do 10 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Trzech mężczyzn odpowie za kradzież whisky”

  1. duch pisze:

    dlaczego oni zawsze kradną alkohol ? rozumiem samochód – to już jest coś, ale wódkę ? to debile 🙂

  2. paca pisze:

    Co za ciule. Takim cwokom to zwykłą gorzole za 20 złoty a nie whisky!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły