Trzech chętnych na budowę tężni

Nadarzyn

14 czerwca zostały otwarte koperty z ofertami od wykonawców chętnych do budowy tężni solankowej w Nadarzynie.

Do budowy obiektu zgłosiło się trzech wykonawców – dwie firmy z Warszawy i jedna z Piaseczna. Zaproponowane przez nich ceny za wykonanie projektu oraz budowę tężni wahają się od 460 tys. zł do ponad 1 mln. zł. Urząd Gminy Nadarzyn opublikował jednocześnie informację o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Czytamy w nim, że kwota ta wynosi 500 560,00 zł. Zatem już niedługo poznamy wykonawcę wybranego przez Urząd, ruszą prace przygotowawcze, a w końcu – budowa tężni.

Wykonawcy wnioskowali także m.in. o wydłużenie terminu przewidzianego na projekt i budowę tężni, jednak urząd nie przychylił się do wniosku ze względu na realizację zadania z udziałem środków zewnętrznych. Wnioskowano także o zmianę technologii solankowej na suchy aerozol solny, jednak i ten wniosek odrzucono.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Trzech chętnych na budowę tężni”

  1. Anonim pisze:

    To nie ma na co kasy wydawać tylko na jakieś głupoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły