Trwają prace remontowe w Biedronkach

Region

W regionie zamknięto trzy sklepy sieci Biedronka. Czytelnicy zaczęli zastanawiać się dlaczego, skoro świetnie prosperowały. Ustaliliśmy, że w budynkach trwają remonty.

Sklepy pod szyldem Biedronka, to najbardziej popularne markety w Polsce. Trudno więc dziwić się, że nasi czytelnicy dostrzegają każdą zmianę jaka zajdzie w tych obiektach handlowych. Ostatnio do naszej redakcji dotarło wiele zapytań w tym temacie. – Nie wiecie czemu likwidują Biedronkę w Kaniach? Chyba nie narzekali na obrót towarami… – dopytywał Paweł. Kilku innych czytelników zapytało o sklepy zlokalizowane w Piastowie oraz w Ursusie. Nam szybko udało się ustalić, że w budynkach prowadzone są prace remontowe i już w niedalekiej przyszłości poznamy ich nowe oblicza. 

Dokładnie chodzi o sklepy znajdujące się w Al. Jerozolimskich 262 w Warszawie, przy ul. Wysockiego 3A w Piastowie i ul. Warszawskiej 1 w miejscowości Kanie. Jakie zmiany szykuje dyskont? – Celem prac modernizacyjnych trwających w wymienionych placówkach jest podniesienie komfortu zakupów. W ramach remontu w miejscowości Kanie i w Piastowie układ sklepu stanie się bardziej funkcjonalny, nastąpi wymiana urządzeń chłodniczych na ekologiczne zasilane CO2 oraz większości wyposażenia wewnątrz placówki. Strefa wejścia do sklepu zostanie wykonana według najnowszych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Prace remontowe prowadzone na zewnątrz budynku obejmą odświeżenie elewacji oraz zmianę kolorystyki. Ponowne otwarcie placówek w Kaniach i Piastowie przewidujemy jeszcze w tym roku – odpowiada biuro prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Szczególne zmiany pojawią się w warszawskiej Biedronce. – W przypadku placówki przy Al. Jerozolimskich 262 w Warszawie, w miejscu dotychczasowego, powstanie nowy budynek. Będzie on spełniał najwyższe standardy obowiązujące dla nowych placówek sieci Biedronka. Klienci zyskają także dodatkową przestrzeń parkingową. Sklep w tej lokalizacji planujemy otworzyć w przyszłym roku – Informuje biuro prasowe. 

Jak dowiadujemy się od Jeronimo Martins Polska S.A. wymienione wyżej remonty wpisują się w plany bieżącej modernizacji sklepów na terenie całego kraju. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań mają one wpływać na atrakcyjność sklepów, jednocześnie przyczyniać się do poszanowania środowiska. Jak zapewnia dyskont stanowi to ich filar społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. 

W pierwszej połowie tego roku unowocześnionych zostało ponad 90 placówek w całej Polsce.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.