Trwają poszukiwania 31-latka. Sprawdzali zbiornik w Parku Mazowsze

Pruszków

W środę na terenie Parku Mazowsze prowadzone były poszukiwania 31-letniego mężczyzny. Policjantom pomagali nurkowie i strażacy.

Informację o zaginięciu 31-letniego obcokrajowca policjanci otrzymali we wtorek. – We wtorek otrzymaliśmy zawiadomienie, że w niedzielę zaginął 31-letni mężczyzna. Ostatnim miejscem, w którym był widziany było kąpielisko na terenie Parku Mazowsze. Tam też prowadzone były działania poszukiwawcze – mówi nam kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na terenie zbiornika wodnego pracowali nurkowie z Warszawy i strażacy z Pruszkowa. – Działania na terenie parku dobiegły końca z wynikiem negatywnym. Nurkowie nikogo nie znaleźli. Sprawą zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy będą prowadzić dalsze działania –dodaje kom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Trwają poszukiwania 31-latka. Sprawdzali zbiornik w Parku Mazowsze”

 1. zły marcino pisze:

  Witam Was Rodowici Pruszkowinie!
  Słoikom mówię nie.

 2. Amia pisze:

  Jest tego draństwa co niemiara krzyki bijatyki strach wyjść na spacer z dzieckiem a kontroli nad tym obiektem nie ma.

 3. Miami Beach pisze:

  Jak nie znaleźli to pewnie trzeźwieje

 4. żbik pisze:

  Byłem akurat w niedziele tam z dzieckiem na spacerze , ludzi było ogrom – dookoła głównie słychać było język ukraiński, ukraińcy całymi rodzinami porozkładani z grillami, browarkami, popalajac shishe, bałagan okropny….przykro było patrzeć na to, odechciewa się spacerów…:(

 5. Ten obcy pisze:

  Lepiej szukajcie po krzakach i okolicznych rowach, może leży gdzieś dzgniety. Wieczorem i w nocy jest tam tyle patologii Ukraińskiej, Gruzi;skiej i hu… Wie jakiej jeszcze. A patrolu ani widu ani słychu. Te kamery co tam wiszą widzę że też nadają się do d… Py.

 6. TT pisze:

  Kolejny turysta ze wschodu..
  Natychmiast zrobiç zbiórkę dla rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły