Trwa zbiórka mebli i sprzętów AGD dla pogorzelców z Piastowa

Piastów

W lutym mieszkańcy budynków przy ul. Mazurskiej i Dworcowej ucierpieli w dwóch groźnych pożarach. Piastowskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych udostępni pomieszczenie, w których przechowywane będą meble oraz duże sprzęty AGD przeznaczone dla pogorzelców.

Niezniszczone sprzęty AGD oraz meble można przekazać po umówieniu telefonicznym z Krzysztofem Zaorskim, wiceprezesem PPUK, w środę i czwartek w godz. 8.00 – 10.00.

Telefon do Piastowskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych:

783 744 321

PPUK Piastów przyjmie zgłoszenie telefoniczne i odbierze osobiście meble i sprzęty AGD. Przedsiębiorstwo dostarczy przedmioty do poszkodowanych rodzin lub do magazynu.

Piastowski urząd oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Piastowie rozważa przeprowadzenie zbiórki finansowej przeznaczonej na wsparcie dla pogorzelców. Urzędnicy podkreślają, że gdy pojawi się taka konieczność z pewnością ją utworzą.

Pracownicy piastowskiego MOPS-u poinformowali, że pogorzelcy otrzymali już wstępną pomoc materialną. Dzięki pomocy ze strony piastowian, urzędu, PPUK oraz MOPSU poszkodowani mogą odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.