Trwa Weekend Cudów! Wciąż możesz pomóc

Region

W całej Polsce w dniach 7-8 grudnia trwa Weekend Cudów. W ramach Szlachetnej Paczki pomoc trafi do 14,5 tys. rodzin. Nasz region również zaangażował się w całą akcję.

Najczęściej gnamy do przodu nie zauważając, że ktoś potrzebuje pomocy. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo blisko nas znajdują się osoby, którym warto okazać trochę zrozumienia i pomóc wyjść z trudnej sytuacji. Szlachetna Paczka to nie tylko strefa materialnego wsparcia, ale znacznie więcej. Wolontariusze ciężko pracują, aby wytypować rodziny, które potrzebują prawdziwej pomocy, i które po otrzymaniu jej, zaczną zmieniać całe swoje życie na lepsze.

Efektem pracy wielu ludzi o dobrych sercach jest Weekend Cudów. To w jeden weekend do wszystkich potrzebujących rodzin trafią Szlachetne Paczki, przygotowywane od tygodni. W samym Pruszkowie takich rodzin wytypowano 41. Wszystkie znalazły swoich darczyńców! – Jest to Wasz wielki sukces, ponieważ jest to 100 proc. więcej rodzin niż w poprzedniej edycji. Z całego serca dziękujemy im za to, jesteście najwspanialszym zespołem ludzi rozumiejących mądrą pomoc – czytamy na stronie facebookowej Szlachetna Paczka Pruszków.

Pruszkowski magazyn Szlachetnej Paczki ruszył o 16.30 w miniony piątek. 7 grudnia symbolicznie rozpoczęto Weekend Cudów w Liceum Ogólnokształcącym im. Zana.

Także w piątek wystartował magazyn Szlachetnej Paczki w Grodzisku Mazowieckim. Darczyńcy przywozili paczki do budynku Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Zondka. Następnie Szlachetne Paczki rozwożone są do potrzebujących rodzin. Sprawdźcie stronę facebookową: Szlachetna Paczka Grodzisk Mazowiecki.

Wciąż możesz pomóc i stać się częścią Weekendu Cudów! To ważne, aby projekt wspierać również finansowo. Dzięki dobroczyńcom Paczka może działać, rozwijać się i docierać do tych, do których często nie dociera nikt inny. Dzięki wpłatom od osób indywidualnych Szlachetna Paczka może otwierać nowe rejony pomocy a także nieść dodatkowe wsparcie podczas całego roku w ramach Paczki Prawników, Paczki Lekarzy czy Paczki Seniorów.

Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i pomyśl o tych, którym zabrakło szczęścia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Trwa Weekend Cudów! Wciąż możesz pomóc”

  1. Że co?!! pisze:

    500+ mają i jeszcze mało?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły