Trwa przebudowa ul. Józefowskiej

Brwinów

Roboty na ul. Józefowskiej w gminie Brwinów wchodzą w kolejny etap. Finał prac planowany jest na połowę kwietnia.

Władze powiatu pruszkowskiego zleciły wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 3110W ul. Józefowskiej w Koszajcu. Po zakończeniu prac na odcinku między numerami 15 a 38 przyszła pora na remont kolejnego odcinka. Tym razem roboty są prowadzone na drugim odcinku, do wschodniej granicy działki nr 48 we wsi Krosna, co stanowi kolejne 500 m.

Zarząd Powiatu Pruszkowskiego 5 marca podpisał umowę z firmą Falbruk wykonanie drugiego etapu prac. W ramach inwestycji zostanie wykonana przebudowa konstrukcji i nawierzchni jezdni, chodników i zjazdów oraz odwodnienie w formie rowów chłonno-odparowujących.

Wszystkie roboty mają zostać wykonane w ciągu zaledwie 42 dni. Koszt realizacji prac w ramach drugiego etapu przebudowy ul. Józefowskiej to blisko 1,2 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.