Trwa budowa placu zabaw w Strzeniówce

Nadarzyn

Widać już pierwsze urządzenia zabawowe, które montowane są w Strzeniówce przy ul. Działkowej. Docelowo powstanie tam plac zabaw i elementy małej architektury.

Strzeniówka zyska nowy teren rekreacyjny. Prace nad nim widoczne są już „na pierwszy rzut oka”. Na ten moment montowane są tam urządzenia na placu zabaw. Wykonawca wkopał też krawężniki i wyrównał teren pod nawierzchnię obiektu oraz rozpoczął prace przy budowie ogrodzenia. Teren zostanie wyposażony w nawierzchnię bezpieczną, a urządzenia będą certyfikowane.

Plac zabaw będzie zawierał zabawki dla dzieci w różnym wieku. Ma pojawić się tam między innymi: karuzela, huśtawki, zjazd linowy, sprężynowiec czteroosobowy. Z myślą o starszych dzieciach pojawi się flowpark. Nie zabraknie nowych nasadzeń zieleni i elementów małej infrastruktury.

Na koniec przypomnijmy, że temat budowy terenu rekreacyjnego w Strzeniówce nabrał tempa wraz z momentem gdy gminie udało się pozyskać 3 ha gruntów od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. O tę ziemię samorząd starał się 13 lat. Na początku tego roku gmina otrzymała też dofinansowanie na zrealizowanie tego zadania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Trwa budowa placu zabaw w Strzeniówce”

  1. Siwa złapał wrzosa pisze:

    Brawo Andrzej. Mniejsze brawo dla Darek. Żadnego dla Tomka pijaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły