Trasa do Grodziska wciąż zablokowana

Milanówek

Kierowcy, którzy próbują przejechać w kierunku Grodziska lub Brwinowa ul. Królewską (droga wojewódzka nr 719) muszą liczyć na utrudnienia. Od kilku godzin droga jest zablokowana.

Do kolizji doszło około godz. 15.00. Kierowca volkswagena uderzył w słup, który się złamał. Jeden pas ruchu jest zablokowany, a nad drugim zwisały przewody. Droga jest zablokowana, policja kieruje samochody na objazdy.

Od zdarzenia minęło już kilka godzin, ale utrudnienia nadal trwają. – Obecnie ekipy energetyków pracują nad usunięciem problemu. Trudno powiedzieć kiedy zakończą roboty – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 
Prac energetykom nie ułatwia pogoda. 

Kierowcy podkreślają, że korek na drodze 719 jest gigantyczny. – Na Królewskiej cały czas objazd. Korek w kierunku Grodziska sięga aż do Brwinowa – napisał jeden z czytelników.

[AKTUALIZACJA godz. 21.00]
Jak informują czytelnicy droga jest już odblokowana.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.