Tragiczny wypadek w jednym ze szpitali

Pruszków

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie. Metalowa szafa przewróciła się na jedną z pielęgniarek. Kobieta zmarła na miejscu.

Policjanci z pruszkowskiej komendy potwierdzają te doniesienia. – Z naszych ustaleń wynika, że metalowa szafa przygniotła jedną z pielęgniarek. Kobieta w wieku 43-lat zmarła na miejscu – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Wiadomo już, że prokuratura zleciła już przeprowadzenie sekcji zwłok. Policjanci będą natomiast wyjaśniać jak doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia. – Sprawa zostanie przekazana do prokuratury. Będziemy wyjaśniać jak doszło do tej tragedii. Wszystkie działania będziemy przeprowadzać zgodnie z wytycznymi prokuratora, który będzie prowadził śledztwo – dodaje.

Z pytaniami dotyczącymi tragedii zwróciliśmy się do władz szpitala. – Na ten moment nie udzielamy żadnych informacji. Trwa postępowanie i dopóki się nie zakończy nie będziemy komentować tego zdarzenia – usłyszeliśmy w sekretariacie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.