Tragiczny pożar w kamienicy przy ul. Dworcowej

Piastów

W Piastowie w niedzielny poranek doszło do pożaru. Nie żyją dwie osoby. Trwa akcja ratunkowo–gaśnicza.

W niedzielę 7 lutego około godziny 9.00 doszło do pożaru w dwupiętrowej kamienicy przy ul. Dworcowej 4. Na miejscu pracują służby i prokurator. Więcej informacji na temat pożaru udzieliła kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Informacje o pożarze przy ul. Dworcowej w Piastowie otrzymaliśmy około godz. 9.00. Na miejscu znaleziono ciała dwóch osób. Dwoje ludzi trafiło do szpitala z podejrzeniami podtrucia. 26 osób ewakuowano z budynku. 12 ludzi przebywa w hotelu – powiedziała nam kom. Karolina Kanka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Śledztwo w sprawie pożaru w kamienicy prowadzi prokuratura.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 16

16 odpowiedzi na “Tragiczny pożar w kamienicy przy ul. Dworcowej”

 1. Klara pisze:

  Która prokuratura prowadzi śledztwo ?

 2. Sęk pisze:

  czy ostatnio nie była tam robiona rewitalizacja zasobów komunalnych pod nadzorem PPUK sp. z o.o. ?

 3. Alicja pisze:

  Szkoda, że nikt nie zainteresował się losem rodziny, która straciła mieszkanie w pożarze na Wysockiego. Wszyscy tylko współczują pogorzelcom z Dworcowej. Taki wspaniały Piastów.

  • Anonim pisze:

   jak się dobrze będą starać to dostaną 6 tys. od burmistrza , ci z komunalnej kamienicy nowiutkie mieszkanka od gminy , tak to już jest w tym kraju , są równi i równiejsi

  • Grzegorz pisze:

   Nikt o tym nic nie wie, mało dymu to i medialnie brak zainteresowania. Niedawno płonęła kamienica do której dawno temu sprowadzili pogorzelców z innej spalonej kamienicy, ale też cisza, słyszałem że prowadzą zbiórkę pieniędzy na jakiejś stronie „-pomagam”.

 4. Tusznio pisze:

  Ot i cały Piastów… kamienica do rozbiórki.

 5. 54eegtrh pisze:

  Bardzo przykro dwie osoby straciły życie. Dogrzewanie się w starym budownictwie jest normą, niebezpieczną

 6. kik pisze:

  Siarczysty mróz to ludzie palą w piecach, jak to nie wystarczy dogrzewają się elektrycznie,.. a że prąd drogi, to stosują niekonwencjonalne sposoby podłączenia,..

 7. Tusznio pisze:

  Ot i cały Piastów… kamienica do rozbiórki

 8. Anonim pisze:

  komunalne znaczy niczyje – próba wyłudzenia nowego mieszkania , porachunki czy zwykłe niedbalstwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły