Tragiczny finał pożaru przy ul. Komorowskiej. [FOTO]

Pruszków

W nocy z soboty na niedzielę doszło do pożaru kamienicy przy ul. Komorowskiej 9. Dwie osoby zginęły, kolejną osobę strażacy ewakuowali z dachu budynku.

Do pożaru doszło w jednym z mieszkań znajdującym się na trzeciej kondygnacji budynku. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 23.23. Działania trwały do godz. 5.07. Doszło do pożaru w mieszkaniu na trzeciej kondygnacji. Ogień objął również poddasze i dach budynku. Niestety pożar, był tragiczny w sutkach. Dwie osoby zmarły. Kolejna została przewieziona do szpitala – informuje mł. Bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. –Z budynku ewakuowano około 30 osób – dodaje.

Z ogniem walczyło aż 14 zastępów straży pożarnej. Na miejscu obecny był również prezydent Pruszkowa Paweł Makuch, który koordynował działania podległych mu służb miejskich oraz zapewnił wsparcie dla mieszkańców. – Spośród wszystkich ewakuowanych osób 14 ulokowaliśmy w hotelu. Pozostali postanowili zatrzymać się u znajomych i rodziny. Dziś na miejscu będą również prowadzone oględziny budynku przez nadzór budowlany – mówi nam Paweł Makuch, prezydent Pruszkowa

Inspekcja nadzoru budowlanego będzie sprawdzać czy budynek nadaje się do zamieszkania. Budynek został zabezpieczony. Trwa dochodzenie które ma ustalić co było przyczyna pożaru. Policja przesłuchuje świadków.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Tragiczny finał pożaru przy ul. Komorowskiej. [FOTO]”

 1. 25l pisze:

  Bardzo dobrze ,że był prezydent. Na pewno pomógł. Przynajmniej się interesuje poprzedni pewnie spałby i nawet się nie ruszyl.

  • paca pisze:

   Być powinien i dobrze że był. Tylko że w tym doniesieniu dominuje jego rola. Trochę skromniej byłoby z korzyścią dla wizerunku.

 2. 1312 pisze:

  Deweloperzy

 3. Ord pisze:

  Całe szczęście, ze byl prezydent. Bez niego by nie dali rady…

 4. Q pisze:

  Prezydent Pruszkowa jak Żeleński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły