Tragiczna śmierć w lesie

Grodzisk Maz.

W podgrodziskim lesie znaleziono ciało kobiety. Na jednym z drzew odnaleziono powieszoną denatkę.

W środę 18 listopada około południa znaleziono ciało zmarłej kobiety. – Informację na ten temat otrzymaliśmy z wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego. W lasku w jednej z podgrodziskich miejscowości policjanci znaleźli ciało kobiety na drzewie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Więcej informacji w sprawie tajemniczej śmierci kobiety uzyskaliśmy od przedstawiciela Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

– W lesie znaleziono zwłoki młodej kobiety. Trwają obecnie czynności mające na celu wyjaśnienie jej śmierci. Na chwilę obecną nie stwierdzono udziału osób trzecich – informuje Wojciech Ramotowski, Prokurator Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim. – Prokurator zdecydował o przekazaniu ciała na sekcję zwłok, która ma wyjaśnić okoliczności śmierci młodej kobiety – dodaje.

Prawdopodobną przyczyną śmierci kobiety było samobójswo.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Tragiczna śmierć w lesie”

  1. Biomasa pisze:

    Niestety, będzie takich smutnych informacji coraz więcej….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły