Tour de Pologne: utrudnienia w ruchu

Region

W niedziele kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia drogowe. W godzinach 16.00 – 17.00 na terenie naszego powiatu zostanie rozegrana część pierwszego etapu 67 Tour de polotne UCI Pro Tour.

I etap wyścigu kolarskiego odbywa się na trasie Sochaczew – Warszawa. Wytyczony szlak wyścigu przebiega również przez teren powiatu pruszkowskiego. Kolarze około 16.06 pojawią się w miejscowości Czubin. Trasa przejazdu przez nasz powiat zakończy się w Podolszynie około 16.48.

Kolarze przejada przez następujące miejscowości:
– Czubin,
– Biskupice,
– Brwinów ulicami:
Biskupicką, Pszczelińską, Wilsona, Sportową, Warszawską (droga wojewódzka 719),
– Otrębusy ulicą Warszawską,
– Kanie ulicą Grodziską,
– Nowa Wieś ulicą Grodziską,
– Pruszków ulicami:
Wojska Polskiego, Kościuszki, B. Prusa, Armii Krajowej, Andrzeja rejon toru kolarskiego „Arena BGŻ” dalej ulicami: Cyklistów, Armii Krajowej,
– Pęcice ulicami Pęcicką, Parkową,
– Sokołów ulicą Sokołowską,
– Wypędy ulicą Sokołowską,
– Janki, Al. Krakowską (droga krajowa 7 i 8), Falencką,
– Falenty ulicą Falencką,
– Podolszyn ulicami Wygody, Jedności.

Trasa przejazdu zawodników zostanie zabezpieczona przez funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i straży pożarnej. Wszystkie boczne ulice na trasie przejazdu w chwili wyścigu zostaną wyłączone z ruchu. Kierowcy muszą pamiętać o utrudnieniach, które powstaną w związku z wyścigiem.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.