Tężnia ma być gotowa w czerwcu

Grodzisk Maz.

Grodzisk Mazowiecki to kolejna po Pruszkowie, Piastowie i Nadarzynie gmina, która będzie miała swoja tężnie. Obiekt powstaje w Parku Skarbków i ma być gotowy w drugiej połowice czerwca.

Grodziska tężnia powstaje w północnej części Parku Skarbków w sąsiedztwie fontanny. Tężnia będzie miała aż osiem metrów wysokości i w całości zostanie wykonana z drewna. Tężnia będzie wyposażona w instalację obiegu solanki. Teren wokół tężni również zostanie odpowiednio zagospodarowany. Pojawią się tu alejki, oświetlenie, ławki oraz stojaki na rowery.

Pojawia się tylko pytanie kiedy otwarcie? Już 19 czerwca i do tego huczne. Oficjalne otwarcie tężni solankowej w Parku Skarbków będzie elementem imprezy „W Grodzisku Letnisku”. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 a wśród atrakcji znajdą się: koncert zespołu Ferajna Jastrzębskiego, pokazy gimnastyczne, kawiarenka wiedeńska, gry i zabawy parkowe, warsztaty biżuteryjne, pokazy cyklistów, koncert operetkowy i wiele innych!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.