Tata ma grata, rajd dla dzieciaka

Piastów

22 września w Piastowie odbędzie się rajd turystyczny „Tata ma grata, rajd dla dzieciaka”. Wymóg konieczny to jeden członek załogi w wieku 3-16 lat. To dlatego, że dzieci będą pełniły funkcję pilotów rajdowych.

Niewątpliwie impreza skierowana jest do najmłodszych. – To wasze pociechy będą tym razem pełniły funkcje pilotów. Trasa i jej opis została przygotowana z myślą o najmłodszych, tak aby dzieci mogły poznać podstawy nawigacji i rywalizacji rajdowej. Nie sugerujcie się nazwą, oczywiście mamy też są mile widziane – opisują organizatorzy z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie.

Trasa rajdu liczy 30 kilometrów i poprowadzona jest poprzez Piastów i tereny gminy Michałowice. Organizatorzy przygotowali kilka specjalnych punktów na mapie rajdu. Na każdym z nich na dzieci będzie czekała moc atrakcji. Nie zabraknie konkursu elegancji – zostanie nagrodzona najlepiej ubrana załoga. Na mecie będzie czekał poczęstunek. Zgodnie w myśl zasady każdy z uczestników jest wygrany, przygotowano nagrody dla wszystkich dzieci.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest obecność minimum jednego członka załogi w wieku 3-16 lat i pojazd wyprodukowany przed 1997 rokiem. Zapisy na rajd należy przesyłać drogą mailową: zapisy@radiowozy.pl (imię i nazwisko kierowcy oraz pilota, marka, model i rok produkcji auta).

Koszt uczestnictwa w rajdzie to 50 zł od załogi.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Tata ma grata, rajd dla dzieciaka”

 1. loża@szyderców pisze:

  Tata niech zezłomuje grata i nie zatruwa powietrza.(to z punktu ekologicznego a tak poza tym,kowal w gorączce takie rzeczy wymyśla)

 2. WSC pisze:

  Super to jest SEAT LEON CUPRA !!!

 3. Piastun pisze:

  3 latek pilotem! To mógł wymyśleć tylko ten co budżetu obywatelskiego dla Piastowa nie może wymyślić. Zgadnijcie kto to taki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły