Targowe nagrody rozdane!

Uncategorized

Z okazji 10. jubileuszowej edycji WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz na odwiedzających czekało 10 wyjątkowych nagród. Wiemy już do kogo trafią.

Na gości, którzy 8 i 9października odwiedzili Halę Znicz, czekały nie tylko ciekawe prezentacje i specjalne oferty, ale też targowy konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczyło wypełnić kupon, wskazać na nim najciekawsze stoisko i uzasadnić swój wybór.

W ręce autorów najlepszych opinii trafiły nagrody. Zdobywca 1. miejsca otrzymał voucher na 3-tygodniową kurację oczyszczającą w Centrum Dietetycznym oraz kupon zniżkowy na sesję fotograficzną ufundowany przez Natur House. Nagroda za 2. miejsce to dwa semestry nauki języka francuskiego w Chouette Szkoła Języka Francuskiego. Firma Tel-Kab ufundowała nagrodę dla zdobywcy 3. miejsca – tablet Lenovo Tab 2 A7. Kolejne nagrody to: 4. miejsce – bateria kuchenna Formenteraseria FO 915 od Teka Polska, 5. miejsce – nagroda niespodzianka od sklepu Decathlon, 6. miejsce – zabieg mikrodermabrazji od Majestic Derm, nagrody za miejsca 7 i 8 to kamery typu GoPro firmy Kruger&Matz od Salonu Travel Planet w Pruszkowie. Nagrody za pozostałe miejsca to: słuchawki Flow Kruger&Matz od LP Elektronik oraz zestaw niespodzianka od Zespołu „Mazowsze”.

Oto zwycięzcy. Pakiety od Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” wygrywają Mirosława Włodarczyk, Katarzyna Jaroszek, Jerzy Krupiński, Wojciech Milza, Piotr Filipek. Tablet od Tel-Kab trafia do Łukasza Tybora. Kamerki GoPro od Salonu Travel Planet Pruszków wygrywają Elwira Milewska i Kazimiera Kornicka. Słuchawki od LP Elekronik trafiają do Mai Milewskiej. Voucher Szkoły francuskiego Chouette zgarnia Joanna Rajz. Voucher Decathlon od Decatchlon Okęcie wygrywa Weronika Mizeraczyk. Kupon od Natur House oraz voucher od Centrum Dietetycznego trafiają do Luizy Lisieckiej. Baterię od Teka Polska wygrywa Roman Kornicki. Voucher od Majestic Derm– Beata Rak.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.