Taniec towarzyski? Tylko z UKS Top Dance!

Art. Sponsorowany

UKS Top Dance to jedyny Uczniowski Klub Sportowy w powiecie pruszkowskim, który profesjonalnie podchodzi do zagadnienia jakim jest taniec towarzyski, jako dyscyplina sportowa.

– Współpracując wcześniej z innymi klubami tańca na terenie Pruszkowa zauważyliśmy, że brakuje naprawdę profesjonalnego podejścia. Tworzymy klub dedykowany dzieciom i młodzieży, zależy nam na ich rozwoju oraz upowszechnieniu tańca jako sportu. Nie jesteśmy kolejną komercyjną spółką, tworzenie prawdziwych sportowców jest naszym priorytetem – mówi Szymon Kuliś, prezes UKS Top Dance.

Do klubu mogą dołączyć dzieci od 4. roku życia – aktualnie prowadzone są dwa nabory. Co więcej, nowych klubowiczów przyjmuje się też do trzech istniejących już grup, z czego każda jest na innym poziomie. Tutaj praktykowana jest nauka poprzez zabawę, ale nigdy zabawa kosztem nauki. Trenerzy są w stanie przygotować nawet najmłodszą grupę dzieci do zawodów. Już po pierwszych miesiącach nauki nasi zawodnicy są w stanie zatańczyć na ogólnopolskich turniejach tańca!

Atutem UKS Top Dance jest doświadczona i profesjonalna kadra trenerska. Zajęcia prowadzone są m.in. przez mistrza świata w tańcach latynoamerykańskich Pawła Tekielę oraz przez mistrza Polski, doktoranta AWF Warszawa Szymona Kulisia (uczy innych instruktorów tańca swojego zawodu we współpracy z Pruszkowską uczelnią WSKFiT). W skład zespołu wchodzą jeszcze Alexandra Konstantinova i Margarita Kuliś, które oprócz zajmowania się trenowaniem zawodników są też sędziami Federacji Tańca Sportowego.

Dlaczego UKS Top Dance? Współpraca z najlepszymi w branży tanecznej, jeździmy z zawodnikami na warsztaty, zgrupowania i turnieje w Polsce oraz zagranicą, a najważniejsze – oferujemy niesamowitą atmosferę!

UKS Top Dance
05-800 Pruszków
ul. Lipowa 31 (hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 6)
Otwarte od poniedziałku do piątku, w godz. 17-21.
tel.: 506 116 447 lub 506 506 933
mail: uks.topdance@gmail.com

www.top-dance.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.