Tak wygląda Suntago w Park of Poland! [FOTO]

Region

Jak już informowaliśmy, 20 lutego odbędzie się wielkie otwarcie największego zadaszonego parku wodnego w Europie - Suntago w Park o Poland we Wręczy pod Mszczonowem. Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć i sami zobaczcie jakie atrakcje tam czekają!

Od momentu otwarcia parku będzie można cieszyć się wieloma atrakcjami w trzech różnych strefach tematycznych w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata. Park of Poland i Suntago Wodny Świat będą miejscami zarówno dla gości, którzy przyjadą na kilka godzin, jak i dla wielbicieli tropikalnego klimatu, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą jeszcze dłużej. Dla tej grupy przeznaczona będzie wygodna baza noclegowa Suntago Village. Już w marcu 2020 r. do dyspozycji gości będą 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania, centralnym budynkiem oraz recepcją z mini sklepem.

Wybrane atrakcje parku Suntago Wodny Świat: 32 zjeżdżalnie wodne, basen z falami, basen relax z tzw. dziką rzeką, basen „Rzeka przygód”, wodny plac zabaw, maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, zewnętrzny wodny plac zabaw z podgrzewaną wodą, 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami, 10 saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza

Informacje o cenach biletów znajdziecie tu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Tak wygląda Suntago w Park of Poland! [FOTO]”

 1. Jeszcze optymista pisze:

  My jako naród jednak nie umiemy się cieszyć i gratulować. Smutne to.

 2. Szymek pisze:

  Super, pomoczyc d…… e z dzieciorami.

 3. Krolik pisze:

  Cos co nie podoba sie Tobie moze podobac sie komus. Swiata nie widzieliscie Polaki prostaki i tyle

 4. Tomek pisze:

  Dla wszystkich marudzacych prostakow pozostają glinki

 5. klos pisze:

  Za to wieczne narzekanie mieszkańców powiatu, ja osobiście bym Wam wszystko polikwidował.
  Drogi, galerie, komunikacje, gaz, prąd, wodę, internet… i siedźcie sobie tu i narzekajcie sami na siebie na łonie natury.
  Już się robi niedobrze od ciągłego negowania wszystkiego.

 6. sunmoon pisze:

  Kicz i dziadostwo

 7. Walek pisze:

  Nie rusza mnie styl Las Vegas. Takie to wszystko prostackie dla gawiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły