Tak graliśmy z Orkiestrą [GALERIA]

Region

Dobiega końca 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla wolontariuszy był to bardzo pracowity dzień, dla darczyńców wypełniony wieloma atrakcjami.

Tradycyjnie już w naszym regionie Orkiestra zagrała w kilkunastu sztabach, w tym w Pruszkowie, Grodzisku, Milanówku, Nadarzynie, Podkowie Leśnej, Piastowie, Nowej Wsi, Komorowie, Brwinowie i Jaktorowie. Od niedzielnego poranka na ulicach można było spotkać nieco zziębniętych, ale uśmiechniętych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i czerwonymi serduszkami.

W podziękowaniu za wsparcie na darczyńców czekała cała masa atrakcji. Pokazy pierwszej pomocy, aukcje przedmiotów, występy artystyczne. W Szkole Podstawowej nr 2 w Pruszkowie można było skosztować molekularnych smakołyków przygotowanych przez Klub Młodych Odkrywców z Liceum Ogólnoksztalcącego im Tomasza Zana, przed Centrum Kultury w Grodzisku obejrzeć pokaz grupy rekonstrukcyjnej, w Milanówku z bliska zobaczyć wozy strażackie, w Piastowie ogrzać się przy ognisku i upiec kiełbaski, w Podkowie posłuchać koncertów, w Nadarzynie podziwiać grupy taneczne i baletowe. A to tylko kilka z wielu ciekawych wydarzeń przygotowanych na jubileuszowy 25. finał WOŚP.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.