Tajemnicza śmierć, są wyniki sekcji zwłok

Piastów

Wiele znaków zapytania rodziło się wokół śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono przy ul. Harcerskiej w Piastowie. Prokuratura dokonała pierwszych ustaleń.

Przypomnijmy. 12 stycznia w Instytucie Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników przy ul. Harcerskiej w Piastowie odkryto zwłoki mężczyzny. Pracownicy poczuli nieprzyjemny zapach, który wydobywał się z jednego z pomieszczeń. Na miejsce wezwano policję.

Funkcjonariusze nie mogli dostać się do środka, gdyż drzwi do pomieszczenia były zamknięte. Po pokonaniu przeszkody ujawniono zwłoki mężczyzny. Policja nie miała zbyt wiele do powiedzenia. – Konieczna jest sekcja zwłok. Na miejscu pracują policjanci, sprawą zajmie się prokurator. Wiemy, że zmarły to 55-letni mieszkaniec Pruszkowa – mówiła nam „na gorąco” asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Sprawa trafiła w ręce prokuratury. Przeprowadzona została sekcja zwłok. Co z niej wynika? – Nie stwierdzono obrażeń ciała ani zmian, które mogłyby wskazywać na udział osób trzecich w przyczynieniu się do zgonu mężczyzny. Prawdopodobnie sprawa niebawem zostanie zakończona – poinformował nas Andrzej Zwoliński, zastępca prokuratora rejonowego w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.