Tajemnice kobiecej torebki

Piastów

Damskie torebki z pewnością skrywają wiele tajemnic. Wiele z nich jest odzwierciedleniem ich właścicielek. Jedna z torebek miała oryginalną zawartość.

Kilka dni temu w Piastowie pruszkowscy policjanci zatrzymali podczas patrolu 38 letnią kobietę. Funkcjonariusze przystąpili do przeszukania kobiety. Policjanci byli zdumieni zawartością jej torby.

– Podczas kontroli mundurowi ujawnili w jej torebce kilkanaście woreczków foliowych z różną zawartością. Wszystkie woreczki zostały zabezpieczone. Oprócz „dilerek” policjanci zabezpieczyli także szklane osmolone fifki, młynek oraz pieniądze. Po wstępnych badaniach testerami okazało się, że zabezpieczone substancje to między innymi: mefedron, ekstazy oraz LSD – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – 38-latka usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających do którego się przyznała. – dodaje.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 29

29 odpowiedzi na “Tajemnice kobiecej torebki”

 1. turirek pisze:

  Aborcjonistce robić się nie chce to się wzięła za narkotyki. Do paki z nią.

 2. Wiem co mówię pisze:

  Rozjebala się kurwa jedna… kobiety mafii jej się zachciało. Tfu. Jaka prokuratura postawiła by zarzut posiadania w momencie kiedy dragow było tyle i w takiej formie byly trzymane???

 3. Żałosne pisze:

  Kolejny bandyta złapany hahahah

 4. Rty pisze:

  Szto eta dilerki?

 5. 🤔🤔🤔 pisze:

  Spacerowiczka od błyskawicy i wieszaków przecież bez dopingu nikt tak nie drżę japy .

  • kik pisze:

   Błąd, to kobieta która nie chciała współpracować z policją, towar nie był dla kobiet, tylko dla pomocników ORMO-wca tzw. Bączka,..

 6. bagieta pisze:

  nie tylko kobieca torebka skrywa tajemnice… mogli poszukać głębiej 😉

 7. ddd pisze:

  szykował się gruby melanż…

 8. Mazur pisze:

  Wzywam was narkomany do książki i pacierza bo skończycie jak wasi rodzice w mieszkaniu w bloku z pensją do pierwszego .

  • Bez uzależnień pisze:

   religia to też narkotyk.

  • Jolanta pisze:

   W blokach mieszkają biedni ludzie i nie mależy się z tego śmiać. Nie każdy mieszkaniec bloku to menel to często ludzie, którzy nie mają pieniędzy.

   • Paulina0813 pisze:

    Że proszę co? Mieszkam w bloku odkąd pamiętam więc dlaczego według Was w blokach mieszkają tylko biedni? Niektórym zaczyna się „w dupach przewracać”

  • Michał pisze:

   Mieszkam w bloku posiadając dochody myślę, że większe niż 90% osób w tym pierdolnietym kraju. Wygoda 10 minut do mojego biura po prostu zbyt przekonuje. Dodatko lubie sobie zapalic fifke na rozluznienie z ziomkami. Jestes po prostu starym jebanym zgredem, który konserwatywnymi poglądami zatracił jakąkolwiek tolerancje. Nie pozdrawiam.

 9. kiszka pisze:

  a po zapomogę pójdzie do caritasu czy do koleżanek ?

 10. ale wiocha pisze:

  tak się kończy uczestnictwo w srajtkach kobiet , kumpele będą na głodzie

 11. Anonim pisze:

  Pewnie uczestniczka spaceru macic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły