Szukasz pracy? Znajdziesz ją na targach!

Grodzisk Maz.

We czwartek, 19 maja, w godz. 10.00-14.00, w grodziskiej Mediatece odbędą się XVII Grodziskie Targi Pracy. W jednym miejscu spotkać się będą mogli pracodawcy, bezrobotni i poszukujący pracy.

Chcesz zmienić pracę? Jesteś bezrobotny? A może poszukujesz pracownika do swojej firmy?

Targi Pracy organizowane są w ramach Europejskich Dni Pracodawców. To doskonała okazja, by przyjrzeć się lokalnemu rynkowi pracy. Ale nie tylko. To także miejsce, w którym można skonsultować wszystko: od swojego CV, po ubranie, w którym zaprezentujemy się najlepiej na rozmowie kwalifikacyjnej. Możemy spodziewać się również indywidualnych konsultacji ze specjalistami rynku pracy.

Rzecz jasna na Targach będą stoiska firm z powiatu grodziskiego. Będzie można zapoznać się z dostępnymi ofertami pracy. W tym roku dostępna będzie także pomoc tłumacza języka ukraińskiego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.