Szpital Zachodni wzbogacił się o kolejny tomograf

Grodzisk Maz.

Dobra informacja dla pacjentów Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Kilka dni temu placówka wzbogaciła się o nowy tomograf.

Tomograf to nowoczesne urządzenie, które daje specjalne możliwości diagnostyczne, zapewniając wysoki poziom szczegółowości obrazu.

Tomograf został zakupiony ze środków Starostwa Powiatowego i Urzędu Marszałkowskiego.

Ro już kolejny sprzęt jaki szpital otrzymał dzięki wsparciu samorządu. W ostatnim czasie do lecznicy trafił sprzęt sfinansowany przez miasto Milanówek, wcześniej nowoczene urządzenia zakupiła gmina Grodzisk MAzowiecki

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Szpital Zachodni wzbogacił się o kolejny tomograf”

 1. wyśłijcie tam gdzie się przyda pisze:

  A ma go kto obsługiwać bo teraz też mieli tylko nie miał go kto obsługiwać tylko jakiś przyjezdny obsługiwał a drugi przyjezdny opisywał czas jaki potrzebowali to 9 miesięcy od zapisu,wiem bo sami mnie odesłaliście żebym szukał gdzie indziej.

 2. asia pisze:

  o to teraz na badanie tomografem nie trzeba będzie czekać latami (żart) śmiechu warte to wszystko jak leczyć się nie można

 3. OLO pisze:

  i co z tego jak teraz ma się leczyć na pseudpandemię i na nic więcej ! Covidovi wieszcze powinni zapłacić odszkodowania normalnym ludziom i tyle !

 4. hyu pisze:

  I to się nazywa zarządzanie patrzcie i uczcie się pisowscy złodzieje gdybyście to wy robili to pewnie cena była by wyższa i szwagier by zarobił otwierając firmę medyczną?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły