Szaleństwo Black Friday

Region

Już 27 listopada, czeka nas słynny Czarny Piątek. W tym roku jednak szaleństwo zakupów przeniosło się do internetu.

Black Friday pojawił się w naszym kraju kilka lat temu i od tego czasu zmienił nawet w Black Week. Końcówka listopada oznacza więc szał zakupów, obniżek i okazji. Szczególnie, że wiele osób już w tym czasie myśli o zbliżającej się Gwiazdce i prezentach dla najbliższych.

Gdzie szukać ciekawych promocji? Ofertę na Black Friday przygotowują praktycznie wszystkie sklepy. Kłopot w tym, że ze względu na sytuację epidemiologiczną galerie handlowe zostały zamknięte. Nie oznacza to jednak, że Black Friday w tym roku się nie odbędzie. Zakupy w galeriach zrobimy już w sobotę, wiec może w tym roku stacjonarnie obchodzić będziemy Black Saturday.

Szaleństwo zakupów opanowało również internet. A warto tu dodać, że promocje w niektórych przypadkach obowiązują nie tylko w „Czarny Piątek”. Wiele sklepów zdecydowało się m.in. na promocje weekendowe.

Niemal wszystkie sklepy internetowe zachęcają do skorzystania z „czarnych” promocji. Zdarzają się wśród nich jednak nieuczciwe oferty. Ceny asortymentu bywają sztucznie zawyżane, aby sprzedawać towar przy fikcyjnym rabacie

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Szaleństwo Black Friday”

  1. Anonim pisze:

    No niestety ale w tym roku jest gorzej niż w p poprzednich. Zostawiłem sobie przez ostatnie dwa miechy 8 tys zł żeby pokupować kilka rzeczy w czarny piątek bo bym laptopa wymienił, jakieś akcesoria kupił itd. We wrześniu i październiku sprawdzałem ceny i np. wypatrzony wtedy budżetowy laptop kosztował 3500 a teraz kosztuje… 3500 ale dosłownie przeceniony z 4000 … Inne rzeczy analogicznie. Promocja dla naiwniaków.

  2. Ten obcy pisze:

    Szaleństwo cena z 199,99 na 198,99

  3. Anonim pisze:

    Raczej Frajerstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły