Szaleństwo Black Friday. Gdzie upolować dobre okazje i nie dać się oszukać?

Region

Już jutro, 29 listopada, czeka nas słynny Czarny Piątek. Do naszych sklepów przywędrował zza oceanu i przyniósł duże rabaty. Podpowiadamy gdzie szukać dobrych okazji i jak nie dać się nabrać na fikcyjne obniżki.

Black Friday pojawił się w naszym kraju kilka lat temu i od tego czasu zmienił nawet w Black Week. Końcówka listopada oznacza więc szał zakupów, obniżek i okazji. Szczególnie, że wiele osób już w tym czasie myśli o zbliżającej się Gwiazdce i prezentach dla najbliższych. Kulminacja już jutro!

Gdzie szukać ciekawych promocji? Pruszkowskie centrum handlowe Nowa Stacja kusi rabatami nawet do 80 proc. i okazjami typu „2+1”. Centrum handlowe Janki przygotowało zniżki sięgające 70 proc i upominki w podziękowaniu za zakupy. W Atrium Reduta również upolować możemy produkty w cenach o 80 proc. niższych niż zazwyczaj.

Black Friday zadomowił się także w sieci. Niemal wszystkie sklepy internetowe zachęcają do skorzystania z „czarnych” promocji. Zdarzają się wśród nich jednak nieuczciwe oferty. Ceny asortymentu bywają sztucznie zawyżane, aby sprzedawać towar przy fikcyjnym rabacie. Jest jednak sposób, aby uchronić się przed takimi praktykami. W sieci pojawiła się bowiem strona FakeFriday.org na kórej możemy sprawdzić cenę konkretnego produktu w konkretnym sklepie w okresie do czerwca do listopada.

Szał zakupów zakończy się mocnym akcentem w poniedziałek, 2 grudnia. Tego dnia przypada „Cyber Monday”, czyli dzień przecen i okazji w internecie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Szaleństwo Black Friday. Gdzie upolować dobre okazje i nie dać się oszukać?”

  1. Mack pisze:

    Moja żonka to ma co tydzień black friday. Dziś na zakaz wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły