Sytuacja epidemiologiczna w regionie. Stan na 7 kwietnia

Uncategorized

Mija kolejny dzień epidemii koronawirusa. Jak prezentują się statystyki zakażeń z powiatów pruszkowskiego i grodziskiego?

W powiecie pruszkowskim od początku epidemii odnotowano 35 przypadków zakażeń COVID-19. Jeden przypadek odnotowano w ciągu ostatniej doby. W szpitalu z powodu podejrzenia zakażeniem koronawirusem przebywa obecnie dziesięć osób.

Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 766 osób, a na kwarantannę skierowano 369 osób. W powiecie pruszkowskim mamy czterech ozdrowieńców.

W powiecie grodziskim od kilku dni nie odnotowano nowych przypadków zakażeń COVID-19. Od początku epidemii zakażenie potwierdzono u 16 osób. W szpitalu przebywają obecnie dwie osoby.

W powiecie grodziskim pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 838 osób, a kwarantanną objęto 166 osób.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Sytuacja epidemiologiczna w regionie. Stan na 7 kwietnia”

  1. Ola pisze:

    Bardzo ciekawy artykuł z Panią dr n. med. Agatą Wolską z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie. Wygląda na to, że Oni tam wykonują naprawdę świetną i ciężką robotę. Dziękuję. Link do artykułu: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25850614,najwieksza-krzywde-jaka-moglibysmy-zrobic-czlowiekowi-to.html#s=BoxMMt1

  2. Grabarz pisze:

    Tymczasem ośmiu wspaniałych – straż przyboczna małego szoguna rozpoczęło świętowanie obchodów Wielkiego Tygodnia:
    https://niezalezna.pl/321672-policjanci-dostali-mandaty-za-urzadzenie-grilla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły