Sytuacja epidemiologiczna – stan na 18 października

Region

Prezentujemy aktualne dodane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiatach pruszkowskim i grodziskim.

W powiecie pruszkowskim w ciągu ostatniej doby na kwarantannę skierowano 337 osób, a nadzorem epidemiologicznym objęto 323 osoby. Izolacją domową objęto 34 osoby. U 34 osób laboratoryjnie potwierdzono zakażenie Covid-19.

Od początku epidemii potwierdzono 677 przypadków zakażeń (34 w ciągu ostatniej doby). Liczba ozdrowieńców wynosi 431 (6 w ciągu ostatniej doby), do tej pory stwierdzono 27 zgonów powiązanych z Covid-19.

PSSE w Grodzisku Mazowieckim nie podała jeszcze informacji o sytuacji epidemiologicznej na dzień 18 października.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Sytuacja epidemiologiczna – stan na 18 października”

 1. Jestem wkurzona pisze:

  Szanowani Państwo ..dlaczego nie piszemy ,ze ludzie od pol roku pozbawieni są dostępu do lekarza pierwszego kontaktu?Moim zdaniem jest to skandaliczne. Choroby i problemy ludzi nie zniknęły. Leczymy się sami,czytając porady z internetu,oraz lekarstwami z apteki. Przecież chorzy wymagają fachowej opieki. Smutne to wszystko…

 2. Janina Wieszczycka pisze:

  Premier ogłasza walkę wszystkimi siłami z Covid-19 a TBS posyła swoich pracowników do mieszkań najemcow. To jest narażanie nas najemców ale też swoich pracownikow. A czy Prezes TBS sam nadal przyjmuje interesantów ?

 3. Kaja pisze:

  Chciałabym jeszcze wiedzieć ile osób jest hospitalizowanych ?

 4. paca pisze:

  Drodzy państwo, jesteśmy w czarnej dupie. Od wczoraj nasze położenie pogłębiło się. Prognoza na jutro jest taka sama.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły