Świeże bułki dla milanowian

Milanówek

Zbliża się Boże Narodzenie. Z okazji nadchodzących świąt rozdawane będzie pieczywo dla potrzebujących mieszkańców Milanówka.

Święta to czas, kiedy nie powinno zabraknąć chleba. Potrzebujący mieszkańcy Milanówka otrzymają wyjątkowy dar. Tuż przed Bożym Narodzeniem milanowianie dostaną świeże pieczywo.

Milanowskie centrum kultury we współpracy z firmą Aryzta zorganizowało akcję „Dzielmy się pieczywem”. Producent podarował ponad 4 tys. świeżych bułek hermetycznie zapakowanych. Pieczywo będzie dostarczone do „Jadłodzielni” zlokalizowanej przy targowisku miejskim oraz w pobliżu przystanku WKD. Wolontariusze będą uzupełniać lodówki na bieżąco.

Przed budynkiem MCK, przy ulicy Kościelnej 3 w Milanówku, postawiony będzie stół, na którym położone będą paczkami z pieczywem. W opakowaniach znajdzie się po 8 sztuk bułek.

Każda potrzebująca osoba może wziąć dowolną ilość wypieków. Warto jednak pamiętać o tym, aby nie marnować pieczywa, które mógłby spożyć ktoś inny również potrzebujący.

Akcja „Dzielmy się pieczywem” odbędzie się w środę 23 grudnia i rozpocznie się o godzinie 10.00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.