Świetlny Piastów – wybrano najlepsze zdjęcia!

Piastów

Akcja „Świetlny Piastów” to szansa dla każdego amatora fotografii na pokazanie swoich prac na napisie PIASTÓW zlokalizowanym obecnie przy rondzie u zbiegu ul. Warszawskiej i Al. Wojska Polskiego.

Ogłoszona w lipcu akcja „Świetlny Piastów” dobiegła końca. Poznaliśmy już autorów wyróżnionych fotografii, które znajdą się na świetlnym napisie. – Chcemy pokazać poprzez zupełnie nowe zdjęcia na napisie, jak wiele zmieniło się w naszym mieście. Zależy nam, aby to właśnie mieszkańcy podzieli się z nami swoimi fotografiami, spośród których jury wybierze najciekawsze, które finalnie zobaczymy na instalacji – mówi Grzegorz Szuplewski, burmistrz Miasta Piastowa.

Oto lista wyróżnionych autorów oraz ich prace:
– Piotr Kowalczyk
-Piotr Kowalski
– Gabriela Kaznowska
– Louis Nowicki
– Anna Tabędzka

Niebawem ich zdjęcia znajdą się na instalacji promującej miasto. Do tej pory można było ja oglądać u zbiegu ul. Warszawskiej i al. Wojska Polskiego. – Instalacja już wkrótce zmieni swoje miejsce i pojawi się także w nowej oprawie zdjęciowej dzięki zgłoszonym pracom – podkreślają urzędnicy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.