Święta tuż-tuż! Zareklamuj się w Dodatku WPR24.pl

Region

Zapamiętaj dwie daty – 22 listopada i 6 grudnia. Wtedy ukaże się Dodatek Świąteczny w gazecie oraz na portalu WPR24.pl. Niech wszyscy zauważą Twoją ofertę, która trafi do odpowiednich klientów dzięki skutecznej reklamie. Czytelnicy zyskają ciekawe artykuły, a może i bony rabatowe?

22 listopada i 6 grudnia ukażą się specjalne, świąteczne wydania gazety WPR24.pl. Zespół redakcyjny zamierza przygotować artykuły, które odpowiedzą na pytania powtarzające się każdego roku. Gdzie i jakie prezenty kupić, aby strona obdarowywana „wyskoczyła z kapci”? Jak przygotować się do spotkania, aby wszyscy (przynajmniej większość) byli zadowoleni ze wspólnie spędzonych chwil? Nie są to łatwe zagadnienia… prawda?

Poprzez artykuły sponsorowane reklamodawcy mogą poruszyć nie mniej ważne i nie mniej ciekawe kwestie. Kreatywność nie zna granic. Pomożemy w realizacji każdego pomysłu. Zwłaszcza, że okres świąteczny kojarzy się nam z szałem zakupowym, dlatego warto obdarować klientów bonami rabatowymi, promocjami na hasło, kuponami – które np. można wygrać w konkursie. Zaplanujmy razem skuteczna kampanię, dzięki której zaprezentujemy wartościowe materiały naszym czytelnikom!

Korzyści z zamieszczenia reklamy:
– dotarcie do 30 tys. czytelników gazety WPR24.pl
– dotarcie do 100 tys. użytkowników portalu WPR24.pl
– dotarcie do 30 tys. fanów na Facebooku
– 3,5 tys. followersów na Instagramie
– dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk – Warszawa

Zatem zachęcamy do współpracy:
WPR Media S.C.
ul. Niecała 10/2
05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88 wew. 21
@: reklama@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.